ÖVRIGT / Mattor / Chuval 6706023
nr 670 6023
Chuval
Turkmen, tidigt 1900-tal, 119x81
Kondition: jämnt slitage, mindre lagning
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 november 2010
kl 16:01:01
29 nov
Orientaliska Mattor
Dekorativa och antika orientaliska mattor.
Läs mer om Orientaliska Mattor